Aplikacje internetowe

 

Aplikacje internetowe, ich rozwój, implementacja, testowanie i wdrożenia to także jedno z naszych głównych pojęć których się podejmujemy. Tworzymy aplikacje dla twojego biznesu które pomogą w działaniu firm, aplikacje b2b oraz aplikacje dla użytkowników w formule b2c. Aplikacje internetowe tworzone są przez w technologii takiej jak Angular z wykorzystaniem HTML i CSS. Nasze aplikacje są dokładnie testowany aby mieć pewność, że oddany produkt działa poprawnie. Jeśli jest taka potrzeba to przygotowujemy także odpowiedni back-end dla aplikacji. Robimy to w takich technologiach jak Java lub Elixir, aby dane były odpowiednio przechowane używamy baz danych takich jak PostgreSQL. Wyprodukowane aplikacje są przez nas wdrażane na serwerach produkcyjnych, w chmurze. Pomagamy i zajmujemy się wdrożeniem aplikacji w serwisach chmurowych jak Amazon Web Services.

Angular

Angular jest to biblioteka wykorzystywana przez nas do implementacji i tworzenia fron-endu aplikacji internetowych. Biblioteka wykorzystuje język TypeScript i została stworzona przez firmę Google. Aplikacje internetowe wytworzone przy użyciu Angulara cechuje duża modularność i skalowalność.

Java

Java to jeden z języków programowania używany przez nas do implementacji strony back-end aplikacji internetowych i mobilnych. Jest to język obiektowy, utrzymywany przez firmę Oracle. Cechuje go duża elastyczność jeśli chodzi o platformę na której ma działać. 

Elixir Lang

Elixir to w pełni funkcyjny język programowania używany przez nas do implementacji części serwerowej aplikacji. Język cechuje duża rekurencyjność oraz wykorzystanie wielu procesów małym kosztem.

Amazon Web Services

 

AWS czyli Amazon Web Services to zestaw usług w chmurze udostępnionych przez platformę Amazon. Specjalizujemy się w wykorzystaniu ich oraz pomagamy i dokonujemy konfiguracji aby aplikacje wdrażane przez AWS działały jak najlepiej. Niektóre z usług dostępnych w AWS to: VPS, Przechowywanie danych, Bazy danych czy usługi przekierowań.