Kim jesteśmy

software house
Szukasz dostawcy oprogramowania? Jesteś w dobrym miejscu. RESTGroup to zespół oddanych specjalistów i pasjonatów wytwarzających oprogramowanie. Pomożemy rozwiązać wszystkie technologiczne problemy. Jesteśmy architektami którzy zaprojektują najlepszą strukturę aplikacji, programistami którzy stworzą produkt zgodnie z oczekiwaniami, użytkownikami którzy nadadzą aplikacji najlepszy wygląd i administratorami którzy wdrożą dostarczany produkt do działania. Naszą specjalnością są aplikacje mobilne, tworzymy aplikacje wieloplatformowe na systemy Android oraz iOS. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych oraz desktopowych. Nasza specjalizacja obejmuje również strony internetowe. Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę dokładniej lub masz pomysł na zrealizowanie produktu, napisz do nas. RESTGroup czyli najlepszy Software House dla Ciebie.

Nasze oprogramowanie tworzymy z myślą o najwyższej jakości. Specjalizujemy się w aplikacjach biznesowych wspierających Twój biznes oraz aplikacjach mobilnych na iOS oraz Android. Nasze rozwiązania są dostępne i zrozumiałe dla wszystkich. Zadbamy o wygląd i wrażenia użytkownika naszych aplikacji, nasze rozwiązania są zawsze przyjazne. Specjalizujemy się również w usługach w chmurze, doradzamy i wybieramy najlepsze opcje dla klienta oraz pomagamy i przeprowadzamy odpowiednie konfiguracje.

Aby upewnić się, że twoja aplikacja jest starannie zaprojektowana, przeprowadzamy analizę biznesową oraz przygotowujemy dokładny kosztorys przed rozpoczęciem pracy. Nasza praca nad produktem odbywa się w metodologii Agile, a dokładniej działamy w metodyce Scrum. Produkt zawsze tworzymy zgodnie z wymaganiami oraz we współpracy z klientem z uwzględnieniem jego oczekiwań - przy współpracy tego typu nie ma mowy o niedomówieniach lub czy też problemach wynikających z nieporozumień.

Zapewniamy klientowi profesjonalne wsparcie podczas tworzenia produktu oraz po jego utworzeniu. Nasze produkty objęte są gwarancją, dostarczamy szereg usług będących wsparciem po zdaniu produktu, dopasowujemy ofertę w taki sposób aby klient otrzymywał wsparcie w najbardziej dogodny sposób.

software