Sztuczna inteligencja

 

Jedną z dziedzin w która zagłębiamy się i rozwijamy jest sztuczna inteligencja oraz zagadnienia wiążące się z nią takie jak uczenie maszynowe, sieci neuronowe czy przetwarzanie języka naturalnego. Mamy doświadczenie jeśli chodzi o rozwój aplikacji przetwarzających obrazy z użyciem takich bibliotek jak na przykład Tenserflow. Zajmowaliśmy się także produktami w których ważne było przetwarzanie tekstu, analizowanie go i dokonywanie decyzji..

Sieci neuronowe

 

 

Są to struktury programowe realizujące pewne obliczenia lub przetwarzające sygnały. Można je wykorzystać na wiele sposobów, do obliczania pewnych operacji; do uzyskania wnioskowania i rezultatów. Można także je wykorzystywać do rozpoznawania zdjęć - polega na nauce sieci neuronowej pewnym zestawem zdjęć a następnie podaniu nowego zdjęcia i uzyskania rezultatu w postaci: rezultatu, przyporządkowania czy też wykrycia elementów zdjęcia.

Przetwarzanie języka naturalnego

 

NLP czyli Natura Language processing - przetwarzanie języka naturalnego to dziedzina z sztucznej inteligencji zajmująca się tekstem, słowami czy tłumaczeniami. Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu aplikacji zajmujących się procesowaniem tekstu, jego zmianami a także pamięcią automatyczną tłumaczeń i tworzeniem korpusów tekstowych.