Strony internetowe

 

Posiadamy także doświadczenie w tworzeniu stron internetowych opartych o oprogramowanie WordPress. Możemy zająć się także implementacją i wdrożeniem sklepu internetowego opartego o ten system i działające na nim silniki sklepowe takie jak Woocommerce. Mamy także doświadczenie jeśli chodzi o przygotowanie stron przy użyciu oprogramowania Joomla. Przygotowane strony wdrażamy na serwerach produkcyjnych a także poprzez usługi w chmurze. Posiadamy także specjalistów od UX, czyli od User Experience, doradzamy z zakresu użyteczności interfejsów i projektujemy najlepsze rozwiązania.

WordPress

Jest to CMS czyli system zarządzania treścią. Utworzony do tworzenia i obsługi stron internetowych, blogów i sklepów. Jest zaimplementowany w języku PHP i wykorzystuje bazę danych MySQL.

Woocommerce

Jest to otwarty dodatek E-commerce do już wymienionego systemu pozwalający na między innymi obsługę i zarządzanie sklepami internetowymi.

Joomla

Joomla również jest systemem pozwalającym na zarządzanie treścią. Jest utworzona i rozwijana w języku programowania PHP.